Odwiedź nas:
LinkedIn

Case Study

Analiza konkurencji

TimeCamp to oprogramowanie do śledzenia czasu i produktywności dla firm i osób prywatnych. Aplikacja działa w tle, dzięki czemu zespół może skupić się na tym, co naprawdę ważne, podczas gdy program zbiera wszystkie potrzebne dane do dedykowanych arkuszy czasu.

Business Details:

Industry:

Oprogramowanie do zarządzania projektami

Location:

Global

Company-size:

11-50

Time:

6 tygodni

Client’s Goal:

Klient chciał przeprowadzić dokładną analizę swoich największych konkurentów oraz produktów, które oferują. Celem było zrozumienie ich USP, dobrych praktyk, opinii klientów, przeanalizowanie aktywnych kanały komunikacji oraz wykorzystywanych metod marketingowych.

Research scope:

Nasza analiza skupiła się na kluczowych konkurentach klienta i ich modelach biznesowych. Interesujące było dla nas poznanie sposobu, w jaki poszczególni liderzy branży rozwijali swoje produkty na przestrzeni lat.

"DiveInData dostarczyło bardzo przydatny raport rynkowy w pięknej i przejrzystej formie. Teraz dużo lepiej wiemy, gdzie jesteśmy w porównaniu z naszą konkurencją. Bardzo dobra współpraca - szybko, profesjonalnie i elastycznie."

Kamil Rudnicki, CEO TimeCamp

Results:

Wyniki naszej pracy zostały przedstawione w przejrzystym i graficznie dopracowanym raporcie. Porównaliśmy najważniejsze aspekty każdego z konkurentów oraz przygotowaliśmy indywidualne profile każdej firmy.

Benefit for the client:

  • Uzyskanie ustrukturyzowanego raportu, który może być wykorzystany jako kompleksowe narzędzie wspierające zrozumienie produktu dla klientów i pracowników
  • Lepsze zrozumienie modelu biznesowego konkurencji
  • Określenie przewagi konkurencyjnej klienta i obszarów do poprawy

Sounds interesting?
Download the full case study!

Oops! Something went wrong while submitting the form.