Dla Kogo

Z naszych usług korzystają firmy o ugruntowanej pozycji rynkowej, jak i startupy na wczesnym etapie rozwoju. Naszymi klientami są również inwestorzy oraz agencje marketingowe.

Do naszych klientów należą głównie firmy technologiczne, jednak w portfolio naszych klientów znajdują się także firmy odpowiedzialne społecznie, które uwzględniają w swoich działaniach wyzwania związane ze zrównoważonym rozwojem i potrzebami społecznymi.

Startup / E-commerce

Prowadzisz młodą firmę, która stawia dopiero pierwsze kroki na rynku, lub wręcz jest jeszcze na etapie MVP? A może zarządzasz całkiem dużym przedsiębiorstwem i zastanawiasz się jak zdynamizować tempo wzrostów? Podpowiemy czego oczekują inwestorzy w procesie szukania finansowania, od czego zacząć ekspansję zagraniczną lub gdzie szukać nowych źródeł przychodów. To tylko przykładowe projekty,  bo możliwości jest nieskończenie wiele - skontaktuj się z nami i przekonaj się sam.

Inwestor

Ponieważ wywodzimy się z funduszu typu venture capital, dobrze rozumiemy potrzeby inwestorów. Wiele firm na rynku poszukuje finansowania, jednak trudno jest wyłowić z zalewu propozycji te naprawdę ciekawe i dobrze rokujące. Dobrze wykonana analiza rynku i konkurencji jest podstawą w tym procesie. Jeśli jesteś inwestorem i potrzebujesz wsparcia w tym zakresie, dobrze trafiłeś.

Agencja marketingowa

Jesteś właścicielem agencji marketingowej lub butiku konsultingowego i doradzasz klientom w zakresie planowania strategii rozwoju? W takim razie na pewno wiesz, jak gruntowne zmapowanie rynku, segmentacja i analiza jest istotna by móc podjąć odpowiednie decyzje. Wesprzemy Cię przejmując od Ciebie część procesu zbierania danych i ich obróbki. Dostarczymy Ci rekomendacji odnośnie procesów sprzedaży, komunikatów marketingowych czy aktywności w social mediach. Możliwości jest wiele i zależą wyłącznie od Twoich potrzeb

Branże klientów, z którymi
współpracowaliśmy dotychczas:

Blockchain
E-commerce
MedTech
BioTech
SaaS
VR/AR
FashionTech
MarTech
Crowdfunding
GreenTech

Nasi
Partnerzy

Czołowa w Polsce agencja zapewniająca usługi z zakresu SXO (SEO + UX). Od 2012 r. dostarcza klientom wzrostów widoczności, ruchu oraz konwersji.

Zobacz

Studio projektowe, działające w ramach notowanej na warszawskiej giełdzie grupie Spyrosoft. Unravel pomaga firmom weryfikować pomysły na biznes i tworzyć  lepsze produkty.

Zobacz

uznana agencja marketingowo-doradcza. Współpracuje z wieloma międzynarodowymi klientami z całego świata zapewniając im pomoc w sformułowaniu strategii  marketingu cyfrowego jak i pomagając w jej implementacji.

Zobacz

to zrzeszenie firm technologicznych powstałe we Wrocławiu i jest jedną z wiodących organizacji tego typu w całej Polsce. Oferuje członkom platformę komunikacji, wymiany doświadczeń i współpracę pomiędzy firmami IT oraz wspiera lokalne społeczności technologiczne. DiveInData jest dumnym członkiem IT Corner od 2021 r.

Zobacz


fundacja, która napędza innowacje i marzenia młodych przedsiębiorców. Zrzesza studentów różnych dziedzin, aby pomagać im tworzyć, a także komercjalizować najbardziej innowacyjne pomysły na biznes.

Zobacz


Open Innovation House to wyspecjalizowana w rozwoju innowacji firma konsultingowa, stosująca autorskie podejścia w zakresie budowy sprawnych i pragmatycznych ekosystemów innowacji w firmach, a także w rozwoju nowych produktów w modelu otwartych innowacji.

Zobacz