Nasze usługi

Pozyskanie finansowania

Przygotowujesz się do rundy inwestycyjnej?  Chcesz  jak najlepiej zaprezentować się przed inwestorami oraz  uzasadnić potencjał swojego rozwiązania?

Wykonamy niezależny i profesjonalny research, którego wyniki będziecie mogli przedstawić inwestorom. Oszacujemy wielkość rynku dla Waszego produktu, wskażemy trendy oraz dynamikę wzrostu. Podpowiemy Wam jakich informacji nie może zabraknąć w pitchdecku i na co inwestorzy szczególnie zwracają uwagę.

Na jakie pytania odpowiada analiza?

Jaka jest wartość rynku i dynamika jego wzrostu?
Kto jest Waszym potencjalnym klientem?
Jakie są alternatywne rozwiązania dla Waszego?
Czym wyróżniacie się na tle konkurencji?

Przykładowy zakres

Oszacowanie możliwego potencjału wzrostu 
Wskazanie trendów i zmian na rynku
Benchmark najważniejszych konkurentów   
Określenie USP produktu na tle konkurencji
Analiza potrzeb potencjalnych odbiorców 
Identyfikacja i segmentacja potencjalnych odbiorców
Oszacowanie wielkości rynku docelowego
(TAM, SAM, SOM) 

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Umów bezpłatną konsultację

Co mówią o nas klienci?

DiveInData pomogło nam zidentyfikować potencjalnych klientów. Regularnie informują o postępach prac i są dostępni w razie potrzeby, co bardzo doceniamy! Jeśli potrzebujesz skrupulatnych i kompleksowych usług badania rynku, możemy polecić DiveinData jako Twojego solidnego partnera

Klaudia Szklarczyk-Smolana, Business Development Director

Szukaliśmy wiarygodnego partnera, który świadczyłby wysokiej jakości usługi analizy rynku dla naszych spółek portfelowych. Współpraca z DiveInData okazała się trafnym wyborem. Nasze spółki otrzymały wartościowe dane rynkowe, pogłębioną wiedzę na temat konkurencji oraz indywidualnie przygotowane rekomendacje. Polecam usługi DID wszystkim firmom, które zastanawiają się jak utrzymać wysokie tempo wzrostu.

Jakub Sitarz

Wybraliśmy DiveInData, ponieważ zapewniają usługę wyszukania wysokiej jakości danych połączoną z wartościowymi spostrzeżeniami, przedstawionymi w przystępnej formie. Jesteśmy pod wrażeniem ich możliwości analitycznych oraz profesjonalizmu. Z chęcią będziemy współpracować z nimi ponownie przy następnym projekcie.

Michał Sadowski

DiveInData dostarczyło bardzo użyteczny raport rynkowy w przejrzystej formie. Teraz dużo lepiej rozumiemy, gdzie jesteśmy w porównaniu z naszą konkurencją. Bardzo dobra współpraca - szybko, profesjonalnie i elastycznie.

Kamil Rudnicki

DiveInData zapewniło doskonałą obsługę klienta, profesjonalizm oraz wysokiej jakości, atrakcyjny produkt dostarczony na czas.

Pawel Badzyński

DiveInData dostarczyło bardzo dokładny raport na temat rynków, na które możemy wejść. Raport został przedstawiony w bardzo uporządkowany i łatwy do zrozumienia sposób. Następnie przeanalizowali wybrane rynki bardziej szczegółowo i przedstawili nam spostrzeżenia na temat jednego z rynków, na który powinniśmy wejść w pierwszej kolejności. Są świetni w komunikacji i mają naprawdę duże kompetencje. Polecam współpracę z DiveInData

Marcin Szychowski, Customer Acquisition Manager

Dzięki pomocy DiveInData zyskaliśmy nową perspektywę budowania wzrostu dla naszego biznesu. Byliśmy pod wrażeniem tempa działania zespołu i profesjonalnego podejścia do zbierania danych podczas całego projektu.

Tamas Holczer, co-founder & advisor Virgillio 

Wszystkie usługi