Nasze usługi

Raporty branżowe

Raport branżowy to dobre uzupełnienie działań content marketingowych lub merytoryczny dodatek do materiałów sprzedażowych.

Raport branżowy to dobre uzupełnienie działań content marketingowych lub merytoryczny dodatek do materiałów sprzedażowych. Raport może bazować na analizie danych zastanych, wywiadach z ekspertami branżowymi oraz badaniach ankietowych.

Przykładowy zakres tematyczny

Wielkość rynku w Polsce, tempo wzrostu
Ekosystem, w jakim działa dana branża (wsparcie rządowe, legislacja, fundusze EU, akceleratory itp.)
Aktywność inwestorów w danej branży (ile inwestycji, jakie rundy finansowania, główni inwestorzy)
Identyfikacja barier rozwojowych
Szanse na przyszłość
Kontekst globalny - jak wypada Polska na tle innych krajów 
Analiza trendów - co rośnie, o czym się mówi
Identyfikacja i opisanie wybranych spółek z dużym potencjałem rozwojowym

Zobacz nasze dotychczasowe raporty

Gamedev in Wroclaw
ARAW & STARTUP WROCLAW
Pobierz
Rynek FoodTech
Venture INC
Pobierz

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Umów bezpłatną konsultację

Co mówią o nas klienci?

DiveInData pomogło nam zidentyfikować potencjalnych klientów. Regularnie informują o postępach prac i są dostępni w razie potrzeby, co bardzo doceniamy! Jeśli potrzebujesz skrupulatnych i kompleksowych usług badania rynku, możemy polecić DiveinData jako Twojego solidnego partnera

Klaudia Szklarczyk-Smolana, Business Development Director

Szukaliśmy wiarygodnego partnera, który świadczyłby wysokiej jakości usługi analizy rynku dla naszych spółek portfelowych. Współpraca z DiveInData okazała się trafnym wyborem. Nasze spółki otrzymały wartościowe dane rynkowe, pogłębioną wiedzę na temat konkurencji oraz indywidualnie przygotowane rekomendacje. Polecam usługi DID wszystkim firmom, które zastanawiają się jak utrzymać wysokie tempo wzrostu.

Jakub Sitarz

Wybraliśmy DiveInData, ponieważ zapewniają usługę wyszukania wysokiej jakości danych połączoną z wartościowymi spostrzeżeniami, przedstawionymi w przystępnej formie. Jesteśmy pod wrażeniem ich możliwości analitycznych oraz profesjonalizmu. Z chęcią będziemy współpracować z nimi ponownie przy następnym projekcie.

Michał Sadowski

DiveInData dostarczyło bardzo użyteczny raport rynkowy w przejrzystej formie. Teraz dużo lepiej rozumiemy, gdzie jesteśmy w porównaniu z naszą konkurencją. Bardzo dobra współpraca - szybko, profesjonalnie i elastycznie.

Kamil Rudnicki

DiveInData zapewniło doskonałą obsługę klienta, profesjonalizm oraz wysokiej jakości, atrakcyjny produkt dostarczony na czas.

Pawel Badzyński

DiveInData dostarczyło bardzo dokładny raport na temat rynków, na które możemy wejść. Raport został przedstawiony w bardzo uporządkowany i łatwy do zrozumienia sposób. Następnie przeanalizowali wybrane rynki bardziej szczegółowo i przedstawili nam spostrzeżenia na temat jednego z rynków, na który powinniśmy wejść w pierwszej kolejności. Są świetni w komunikacji i mają naprawdę duże kompetencje. Polecam współpracę z DiveInData

Marcin Szychowski, Customer Acquisition Manager

Dzięki pomocy DiveInData zyskaliśmy nową perspektywę budowania wzrostu dla naszego biznesu. Byliśmy pod wrażeniem tempa działania zespołu i profesjonalnego podejścia do zbierania danych podczas całego projektu.

Tamas Holczer, co-founder & advisor Virgillio 

Wszystkie usługi