Nasze usługi

Walidacja produktu

Planujesz wdrożenie nowego produktu lub usługi? Chcesz wiedzieć jakie funkcjonalności wprowadzili Twoi konkurenci i jak klienci oceniają ich rozwiązania?

Mądry Polak po szkodzie… Nie tym razem :) Aby uniknąć ogromnych kosztów, utraconych zasobów materialnych i czasowych, niezbędna jest poprawnie przeprowadzona analiza produktu. Najlepiej wykonać ją jeszcze na etapie samego pomysłu na nowy produkt lub usługę, kiedy postanowicie zweryfikować Wasze założenia. Analiza przyda się również, gdy chcecie określić kolejne kroki rozwoju Waszego produktu.  

Na jakie pytania odpowiada walidacja?

Czym wyróżnia się Twój produkt na tle konkurencji?
Jak pozycjonuje się konkurencja?
Kto jest grupą docelową konkurencji?
Jak Klienci oceniają konkurencyjne rozwiązania?
Kto jest grupą docelową Twojego rozwiązania?
Jaki zakres usług oferują konkurenci?
Jaki jest ich pricing i model rozliczeniowy?

Przykładowy zakres

Wskazanie mocnych stron konkurencji 
Porównanie funkcjonalności
Analiza ocen klientów na temat rozwiązań konkurencji
Road mapa rozwoju produktu konkurencji
Zmiany w komunikacji na przestrzeni lat
Wskazanie zastosowanych integracji 
Wywiady walidujące z potencjalnymi klientami 

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Umów bezpłatną konsultację

Co mówią o nas klienci?

DiveInData pomogło nam zidentyfikować potencjalnych klientów. Regularnie informują o postępach prac i są dostępni w razie potrzeby, co bardzo doceniamy! Jeśli potrzebujesz skrupulatnych i kompleksowych usług badania rynku, możemy polecić DiveinData jako Twojego solidnego partnera

Klaudia Szklarczyk-Smolana, Business Development Director

Szukaliśmy wiarygodnego partnera, który świadczyłby wysokiej jakości usługi analizy rynku dla naszych spółek portfelowych. Współpraca z DiveInData okazała się trafnym wyborem. Nasze spółki otrzymały wartościowe dane rynkowe, pogłębioną wiedzę na temat konkurencji oraz indywidualnie przygotowane rekomendacje. Polecam usługi DID wszystkim firmom, które zastanawiają się jak utrzymać wysokie tempo wzrostu.

Jakub Sitarz

Wybraliśmy DiveInData, ponieważ zapewniają usługę wyszukania wysokiej jakości danych połączoną z wartościowymi spostrzeżeniami, przedstawionymi w przystępnej formie. Jesteśmy pod wrażeniem ich możliwości analitycznych oraz profesjonalizmu. Z chęcią będziemy współpracować z nimi ponownie przy następnym projekcie.

Michał Sadowski

DiveInData dostarczyło bardzo użyteczny raport rynkowy w przejrzystej formie. Teraz dużo lepiej rozumiemy, gdzie jesteśmy w porównaniu z naszą konkurencją. Bardzo dobra współpraca - szybko, profesjonalnie i elastycznie.

Kamil Rudnicki

DiveInData zapewniło doskonałą obsługę klienta, profesjonalizm oraz wysokiej jakości, atrakcyjny produkt dostarczony na czas.

Pawel Badzyński

DiveInData dostarczyło bardzo dokładny raport na temat rynków, na które możemy wejść. Raport został przedstawiony w bardzo uporządkowany i łatwy do zrozumienia sposób. Następnie przeanalizowali wybrane rynki bardziej szczegółowo i przedstawili nam spostrzeżenia na temat jednego z rynków, na który powinniśmy wejść w pierwszej kolejności. Są świetni w komunikacji i mają naprawdę duże kompetencje. Polecam współpracę z DiveInData

Marcin Szychowski, Customer Acquisition Manager

Dzięki pomocy DiveInData zyskaliśmy nową perspektywę budowania wzrostu dla naszego biznesu. Byliśmy pod wrażeniem tempa działania zespołu i profesjonalnego podejścia do zbierania danych podczas całego projektu.

Tamas Holczer, co-founder & advisor Virgillio 

Wszystkie usługi